Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O Nas Regeneracja MotoREMA

Pomagamy ludziom, takim jak Ty, w naprawie Twojego auta.

Nie ważne czy jest to Twoje prywatne auto, czy należy do firmy w której pracujesz.

Szybko, na dobrej jakości częściach i w przystępnej cenie.

Robimy to ponieważ zalewa nas chiński rynek tanich ale i słabo jakościowych produktów.

Pierwszy raz poczuliśmy, że to jest właśnie to, co chcemy robić w latach ’90. Co prawda rynek był zupełnie inny niż jest teraz. Nie było niczego, jak to mawiał klasyk. Dlatego też ważne było dla nas naprawiać części tak aby auta mogły dalej jeździć. Zapewne, jeśli masz więcej niż 30 lat to wiesz o czym mówimy. Ludzie byli bardzo zadowoleni z tego, że jest szansa naprawy. Ludzie, dziś już w sędziwym wieku stale powtarzają, że dawniej rzeczy się naprawiało a nie kupowało nowe a stare wyrzucało się do kosza.

Dziś świat zmienił się nie do poznania. Mamy doczynienia teraz z potopem chińskim. Rynek jest przepełniony wszystkim co tylko sobie wyobrazimy. Dlaczego tak chętnie sprowadzamy te części z Państwa Środka? Są tanie. Bardzo tanie. Niestety trzeba sobie powiedzieć szczerze, że ta cena ma duże odbicie na jakości. Nie wytrzymują one tyle co oryginały. Potwierdzi to każdy mechanik.

Doszliśmy do takiego momentu że mamy do wyboru bardzo drogie oryginalne części o znakomitej jakości albo „chińskie” części, bardzo tanie i o bardzo wątpliwej jakości. Jesteśmy pomiędzy młotem a kowadłem. Jak z tego wybrnąć?

Dajemy Ci proste rozwiązanie. Naprawimy Twoje części. Zapytasz, co to znaczy? Na pewno znasz słowo regeneracja. Bierzemy Twoją starą część i siłą doświadczenia oraz z pomocą dobrych materiałów przywracamy im świetność. Musisz wiedzieć, że oryginalne części z dobrymi jakościowo kompletami naprawczymi przywracają części do fabrycznej sprawności.

Przekonaj się Sam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.